Janika Tommila
CEO, Co-Founder

045 845 9449
janika@ocmgnordic.com
LinkedIn

Terhi Backman
Area Director

050 611 26
terhi@ocmgnordic.com
LinkedIn

Hilla Hakala
Office Manager

040 595 5099
hilla@ocmgnordic.com
LinkedIn

Jaakko Lehtonen
Customer Relations Manager

045 220 1060
jaakko@ocmgnordic.com
LinkedIn

Maria Vakkanen
Communications Specialist

050 475 6331
maria@ocmgnordic.com
LinkedIn

Roosa Sallila
Customer Relations Manager

050 3219 993
roosa@ocmgnordic.com
LinkedIn

Henna Mykrä
Customer Relations Manager

050 3564 754
henna@ocmgnordic.com
LinkedIn

Miikka Tuomaala
Marketing & Communications Trainee

050 3565 095
miikka@ocmgnordic.com
LinkedIn

Merve Caglayan
Influencer Marketing Specialist Trainee

050 3565 339
merve@ocmgnordic.com
LinkedIn

Tiinu Pärssinen
Influencer Marketing Specialist Trainee

050 3565 185
tiinu@ocmgnordic.com
LinkedIn

Iida Jokinen
Influencer Marketing Specialist Trainee

050 3819 274
iida@ocmgnordic.com

Elina Sivonen
Influencer Marketing Specialist Trainee

050 3668 193
elina@ocmgnordic.com

Laskutus

OCMG Nordic Oy
Y-tunnus: 3175029-3

Emme vastaanota laskuja käyntiosoitteeseen. Vastaanotamme vain verkkolaskuja sekä sähköpostilaskuja tämän ohjeistuksen mukaisesti.

Verkkolaskut:

Verkkolaskuosoite: 003731750293
Operaattori: Maventa (003721291126)
Välittäjätunnus: DABAFIHH

Sähköpostilaskut:

Jos haluat toimittaa laskusi sähköpostitse, pyydämme lähettämään laskut osoitteella:

31750293@scan.netvisor.fi

Huomioithan sähköpostilaskuja lähettäessäsi, että yksi PDF-tiedosto
tulkitaan yhdeksi laskuksi (mahdolliset laskun liitteet on oltava siis laskun
kanssa samassa tiedostossa).
Älä laita sähköpostiin mitään tekstisisältöä, vaan pelkkä PDF-tiedosto.